Дошкільний заклад створено на базі Сілецької ЗОШ, яка відтепер отримала новий статус – навчально-виховний комплекс, пишуть Версії з посиланням на  Тисменицька РДА.

Ігор Пасічняк, очільники Тисменицького району – Іван Семанюк та Роман Крутий привітали усіх присутніх, а особливо дітей, які відвідуватимуть садочок. За словами голови райдержадміністрації, це вже п’ятий навчально-виховний комплекс у районі за останні три роки. Та на цьому влада Тисмениччини не зупинятиметься, а продовжуватиме інвестувати в освіту, знання та дітей, які є майбутнім України. В подарунок маленьким вихованцям керівники передали комплект іграшок.

Відтепер у навчальному закладі освітою буде охоплено 87 учнів 1-9 класів та 26 дошкільнят. У сучасному приміщенні комплексу створено комфортні умови для перебування дітей: облаштовано світлі класи з новими меблями, ігрові та кімнати для відпочинку. Для цього проведено чималий обсяг робіт, які фінансувалися із різних джерел. Зокрема, протягом 2016-2017 року витрачено 245 тисяч гривень із обласного та 730 тисяч гривень із районного бюджетів. Ще 127 тисяч гривень виділено цьогоріч сільською радою.

Після урочистого перерізування стрічки та окроплення новеньких приміщень, всі бажаючи мали можливість оглянути дошкільний заклад, помилуватися оздобленням та сучасним оформленням кімнат.