Стали відомі деталі стрілянини у центрі Франківська

В Головному Управлінні Нацполіції журналістам повідомили про план перехоплення, який задіяний у місті.

На місці події видно кров. Проте ні потерпілих, ні винуватців конфлікту немає – їх шукають поліціянти. Навіть швидка медична допомога не виїжджала до “Pasage Gartenberg”. У закладі кажуть, що усі повтікали. Проте біля “Pasage Gartenberg” стоїть пошкоджене авто, біля нього кров і знайдена зброя, пише МІСТО.

Станом на 14:30 відомо, що зупинено три автомобілі, їх причетність до конфлікту в центрі встановлюється. Крім того, патрульні розшукали потерпілого, якому дісталося від перестрілки. Він, будучи не сам в авто, тікав у сторону Пасічної. Ймовірно, прямуючи до медзакладу. По дорозі автомобіль зупинили шість екіпажів патрульної поліції.

Зараз потерпілому надають допомогу медики в обласній лікарні. Відомо, що постраждали легені від пострілу. Іншу машину інспектори затримали в центрі на вул. Січових Стрільців. До речі, в усіх трьох автомобілях, які зупинили поліціянти, є зброя. Хто ці люди і чи відомі вони в Івано-Франківську – поки не кажуть у поліції.

Свідки перестрілки у центрі містка розповідають, що підозрюваних було більше – шість або сім автомобілів. Всі вони втекли з місця інциденту.

Обставини з’ясовуються. Працюють правоохоронці.