“Не фотайтеся з цим середньовіччям, не сприяйте цій нісенітниці, мавпочка працює на морозі, розважаючи натовп, – це що, пересувний цирк 1890 року? Де вона взагалі взялася тут у Франківську і невже це не очевидно вам, батькам, що фотографуєте своїх діточок з нею, що це жива істота на ланцюгу у мороз – це людяно, невже?” – прокоментувала авторка свої фото.

На появу “заробітчан” із мавпочками в центрі міста відреагувала працівниця патрульної поліції, активістка зоозахисного руху Олена Біла.

“До нашого міста знов приїхали збоченці з дикими тваринами та випасають їх на стометрівці. Пропонують сфотографуватися з твариною та вимагають гроші. Муніципальна інспекція та патрульна поліція будуть вживати заходи”, – попередила спільноту поліцейська, пишуть Версії з посиланням на КУРС.

Якщо виявили людей, які експлуатують диких тварин/птахів/рептилій шляхом здійснення пропозиції перехожим сфотографуватися з такими тваринами, поліція рекомендує вчиняти наступні дії:

1. Викликаємо інспекцію з благоустрою.
2. Викликаємо патруль (для перевірки документів на тварину та встановлення особи. Самостійно йдемо у відділок поліції для написання заяви).

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!