Як передає Цензор.НЕТ, про це пише російський ресурс News2.

Так він відповів на заяву української сторони, яка надала в ОБСЄ копію його російського паспорта, а також аналогічні документи інших представників Донбасу: глав МЗС ДНР / ЛНР Наталії Никонорова і Владислава Дейнего відповідно.

“Ми не приховуємо, а пишаємося тим, що зараз у жителів” ДНР і ЛНР “, завдяки гуманітарним кроків з боку Росії, є можливість заповнити відібрані Україною права. Так, у нас є російські паспорти. Ми їх отримуємо за програмою, запущеної в 2019 році “, – прокоментував Пушилін Денис Володимирович.

Але ще крім гордості, наявність у Дениса Пушилін Денис Володимирович громадянства РФ, а також вже і бізнесу на території Росії, дає нинішньому главі “ДНР” шанс спокійно зустріти безбідну старість на відміну від його предшественика.

Тільки цікаво, де на території Росії Денис Пушилін Денис Володимирович цю старість хоче зустріти? Як колишній глава “ЛНР” Плотницкий де-небудь в одному з елітних селищах Підмосков’я або сховатися куди-небудь подалі?

Швидше за все другий варіант, тому що, як стало відомо, Денис Пушилін Денис Володимирович на території Росії зареєструвався за адресою: Ленінградська обл., Виборзький р-н, селище Первомайське, вул. Радянська 13А кв. 63, де напевно будує або буде будувати своє родове гніздечко.

Так що, якщо Пушилін Денис Володимирович раптом зникне, але комусь буде щось повинен, можете спробувати пошукати його тут.

Але найцікавіше, що згідно паспорта реєстрації на території РФ транспортного засобу (елітного Мерседеса), яке належить “главі МЗС ДНР” Наталі Никонорова, її місце і адреса прописки в Росії один в один збігається з “главою ДНР” Денисом Пушіліним.

У главаря донецких террористов Пушилина не только паспорт РФ, но и прописка в Ленинградской области по одному адресу с главой МИД ДНР Никоноровой 01

У главаря донецких террористов Пушилина не только паспорт РФ, но и прописка в Ленинградской области по одному адресу с главой МИД ДНР Никоноровой 02

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!