У Великобритапнії єдина україномовна газета «Українська думка» має 15 тис читачів. Про це сьогодні, 20 серпня, під час звіту в рамках Світового Конгресу Українців у Львові повідомив голова Союзу українців у Великій Британії Зенко Ластовецький.

Як розповів голова Союзу, газета заснована ще 1945 року. Її тираж – 3 тис. примірників, виходить один раз на два тижні, має 16 сторінок і є кольоровою.

Зенко Ластовецький також розповів про наповнення «Української думки»: є новини про події в Україні та Англії. Зокрема, в передостанньому номері цієї газети (від 27 липня 2013 року) йдеться і про народження майбутнього короля Великої Британії, і про святкування хрещення Русі, і про ув’язнення Юлії Тимошенко.

Для новоприбулих українців,– каже голова Союзу,– газету є безплатною. А загалом, за його словами, переплата на рік обійдеться в 50 фунтів: за один номер – 2 фунти.

«Це одна унікальна газета українською мовою в Англії. Інших нема, тому популярність, ми вважаємо, є високою. Від читачів отримуємо позитивні відгуки»,– зауважив Зенко Ластовецький.