Результат пошуку зображень за запитом "медики"

Заступник директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Віталій Федорів каже, що станом на сьогодні в місцевий бюджет спрямовано 80 мільйонів гривень. Сама субвенція надходить вчасно, пишуть Версії з посиланням на МІСТО.

“Станом на 17 квітня  є кредиторська заборгованість – 15.8 мільйона гривень. І вона не дозволить покрити всі витрати. З них 10,1 млн. грн.  – по Івано-Франківську. За минулий рік борги по зарплаті є в Тлумацькому районі – 1.3 мільйона гривень”,  – зазначив чиновник.
Член комісії, очільник Верховинської ЦРЛ Микола Ілюк  каже, що у них за березень виплатили лише 64% зарплати і ситуація погіршується.

“Скоротили вже все, що могли. Злишається хіба закривати цілі відділи – хірургію, терапію чи інші. Або нас почують, або ми скоротимо половину лікарні”, – каже Микола Ілюк.

Очільник постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я Манолій Піцуряк каже, що така ситуація є плачевною.

“Коли наш міністр і реформатори кажуть, як все буде добре і як ми будемо прекрасно жити. Але невиплата зарплати – це гріх. Медикам треба якось жити”,  – каже Піцуряк.

Нагадаємо, 27 березня під стінами обласної державної адміністрації зібрались декілька сотень працівників медичних та освітніх установ. Чиновники, медики і освітяни погодились, що єдина можливість вплинути на ситуацію та достукатись до уряду – загальноміський мітинг.