Вагомим поштовхом до об’єднання готельєрів туристичного регіону стала велика конференція готельєрів Яремчанщини, яка відбулася з ініціативи ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» у вересні цього року. Після неї розпочалася клопітка праця робочої групи, яка напрацювала Статут Асоціації та створила всі необхідні умови для створення громадської організації.

Під час засідання присутні готельєри обговорили та затвердили Статут Асоціації, а також обрали її керівні органи: Управління (12 осіб, по два представника від кожного населеного пункту Яремчанщини) та Наглядову раду (6 осіб). Водночас, за результатами голосування головою правління Асоціації обрано власника готелю «Коруна» Афтаназієву Галину, а її заступником власника відпочинкового комплексу «Хижки» Кучму Ігора. Головою Наглядової ради Асоціації обрано власника готелю «Ведмежа гора» Гальо Вадима.

ГО «Асоціація готельєрів Яречанщини» – це самоврядна громадська організація, яка об’єднує індивідуальних і колективних членів, які здійснюють свою діяльність у сфері надання послуг та сприяють розвитку туристичного потенціалу Яремчанського краю. Основною метою діяльності Асоціації є всебічний розвиток готельної справи, розвиток туризму на Яремчанщині та захист законних інтересів її членів.

Серед пріоритетних завдань Асоціації, які визначили учасники зборів є: підготовка висококваліфікованих кадрів та персоналу для готельної справи; організація та участь у виставках, семінарах, круглих столах, конференціях, фестивалях з метою популяризації регіону; сприяння обміну досвідом між членами Асоціації; координація заходів організованих членами Асоціації; сприяння та участь в розробці та реалізації стратегій та програм розвитку яремчанського регіону; співпраця із органами місцевого самоврядування та іншими державними органами; поширення інформації в Україні та за кордоном про готельний бізнес на Яремчанщині тощо.

«Сьогодні ми зробили важливий крок об’єднавшись заради популяризації та розвитку нашого туристичного регіону. На черзі ще багато наших кроків та спільної плідної праці. Однак, наразі нам необхідно оперативно всім включатися у роботу та провести перші заходи, які сприятимуть залученню до Асоціації нових членів», – зауважив голова Правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрій Дзвінчук.

Варто зауважити, що свою діяльність «Асоціація готельєрів Яречанщини» проводитиме гласно та відкрито, а також запрошує всіх власників готелів та садиб до співпраці та набуття членства у громадській організації.