Результат пошуку зображень за запитом "електроенергія"

Удар по громадах. Саме так прикарпатські посадовці називають нові правила роздрібного ринку електроенергії. Аби обговорити проблеми місцевого самоврядування вони організували брифінг, який відбувся в Івано-Франківську.

Громади Прикарпаття розкритикували постанову від Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків каже, що вона не сприяє розвитку місцевого самоврядування і нині в обласному центрі виникли проблеми з оплатою електроенергії,  – пишуть Версії з посиланням на Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина».

“В нас стоїть сьогодні питання оплати електроенергії нашим комунальним підприємствам “Водоекотехпром” в зв’язку з тими змінами, які відбулися у законодавстві. Також є багато запитань із соціального нерозуміння, як буде відбуватися монетизація субсидій. Адже, а кількість людей, яка отримує субсидії, буде в черговий раз зменшена”, – заявив Руслан Марцінків.

Від таких законів, переконують представники Регіонального відділення асоціації міст України, насамперед страждають звичайні громадяни.

“Фактично ми окреслюємо проблему ринку електроенергії, проблему акцизного податку, з яким стикаються органи місцевого самоврядування кожного року. Окреслюємо проблеми медичної субвенції. Оскільки саме цей ресурс, делегований державою на органи місцевого самоврядування, має забезпечувати 100% від виконання цих повноважень. Адже, насамперед заручниками цих обставин стають люди”, – відзначив Юрій Стефанчук, виконавчий директор ІФ Регіонального відділення асоціації міст України.