Угорщина посилює обмеження на кордоні, з 15 липня в'їзд з України ...

Про це у неділю, 12 липня, оголосив глава офісу прем’єр-міністра Угорщини Гергела Гуляш. За його словами, Угорщина має забезпечити свою безпеку та попередити імпорт вірусу з-за кордону, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

Він зазначив, що Угорщина “виграла” першу битву з коронавірусом і нині країна є однією з найбезпечніших у Європі, проте можлива друга хвилю поширення захворювання.

“Тому, за пропозицією уряд вирішив класифікувати країни на червону”, “жовту” і “зелену” зони з точки зору темпів поширення епідемії COVID-19″, – сказав Гуляш та наголосив, що перетин кордону громадян із “небезпечних” країн буде обмежений.

Глава офісу прем’єр-міністра Угорщини наголосив, що у країні вважають несправедливим вводити внутрішні обмеження, оскільки ситуація нині стабільна, тож єдиний вихід – посилити прикордонний контроль.

За його даними, в’їзд громадян із “зелених” країн буде необмежений. Якщо вони в’їздять з “жовтих” країн, то вимушені будуть пройти тест на коронавірус та бути 14 днів на самоізоляції, а з “червоних”, де ситуація з коронавірусом серйозна, в’їзд заборонений.

Правило щодо “червоної” зони не буде стосуватися громадян Угорщини та їх родичів не угорців, але у разі, якщо вони прибувають із країн “жовтої” або “червоної зони”, то також мають пройти тест на COVID-19 та побути 14 днів на самоізоляції.

Також виключенням будуть транзитні та вантажні перевезення. Гуляш додав, що кожної середи влада Угорщини буде переглядати список країн, з яких в’їзд до країни дозволений, а з яких – заборонений.

Нині, за даними угорського уряду, до “жовтих” країн відносяться – Болгарія, Португалія, Румунія, Швеція, а також Велика Британія, Норвегія, Росія, Сербія, Японія, Китай та США.

До “червоних” країн віднесли – Албанію, Боснію і Герцоговину, Білорусь, Косово, Північну Македонію, а також Молдову, Чорногорію, Україну та країни Азії, Африки та Південної Америки.

Міністерство охорони здоров’я України також оновило список країн “червоної зони”. Люди, які прибувають із цих держав, повинні після приїзду в Україну проходити двотижневу самоізоляцію за допомогою програми “Дій вдома”, або ж отримати негативний ПЛР-тест на коронавірус.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!