vasyl vyshyvaniuk

Історія сім’ї франківської сім’ї Стасюк, яка їхали в Угорщину, аби вилікувати доньку, але так і не змогли цього зробити, сколихнула всю Україну. Вони виявили, що платили за безкоштовне лікування і були прописані на угорському цвинтарі. 

В сюжеті на одному з центральних каналів звучало і прізвище відомого прикарпатця, почесного консула Угорщини в Івано-Франківській області Василя Вишиванюка, який начебто організував лікування хворої дитини, пишуть Версії.

Адвокат Роберт Кассо відзначив:

«Це дає привід думати, що він з української сторони десь зацікавлений. Хоча, звісно, він є посадовою особою».

Сам Вишиванюк не спростовував, що він вивозить дітей на лікування в Угорщину.

«Я помагав багатьом нашим. Наприклад, з Франківська, п’ятеро дітей поїхали у той же Дебрецен», розказав посадовець ТСН.

Помагав почесний консул  і родині Стасюків, але лише у терміновому відкритті візи. Що було далі і куди поїхала родина з хворою донькою – не знав.

«Я можу сказати одне – ця сім’я до мене звернулася, – повідомив дипломат. – Я посприяв їм з відкриттям візи. Це все, у чому я їм посприяв. Куди вони їхали лікуватись – не знаю. Знаю одне, що вони мені говорили, що вони їдуть в Дебрецен. Де вони опинились і чому вини там опинились – не знаю. І після того я більше цієї сім’ї не видів».

Про клініку та фірму, які фігурують в сюжеті, взагалі не чув.

«Я ні одної тої фірми не знаю і ніколи з ними не стикався, не зустрічався і не знайомий», – додав Василь Вишиванюк в інтерв’ю для ТРК РАІ.