Поширення вірусу в Італії несе небезпеки і для України - Коронавірус в Італії. В Україні лише тепер згадали, що знищили санепідемстанції

Про це пишуть Версії з посиланням на італійське видання Fanpage.

Зазначається, що 26-річна українка приїхала із Ломбардії, де зафіксували спалах хвороби, до батьків на південь країни.

Декілька днів дівчина погано себе почувала й у середу, 26 лютого, в супроводі батьків звернулася до лікарні. Медики зробили тест і підтвердили коронавірус. Наразі вона перебуває в одиночній палаті під наглядом лікарів.

Видання зазначає, що наявність коронавірусу має бути повторно підтверджено Римським інститутом Спалланзані. Усіх, хто контактував із дівчиною, насамперед сім’ю, яка супроводжувала її до лікарні, помістили на карантин.

Як повідомляв УНІАН, про спалах пневмонії невстановленого походження в місті Ухань влада Китаю заявила наприкінці грудня 2019 року. Збудником захворювання став новий тип коронавірусу – 2019 nCoV. Він передається від людини до людини, інкубаційний період триває від 2 до 12 діб.

Двоє українців заразилися вірусом на круїзному лайнері Diamond Princess.

Станом на 26 лютого в Україні не зафіксовано жодного випадку коронавірусу. Евакуйовані з Уханя українці перебувають на обсервації (спостереженні) у Нових Санжарах Полтавської області. Проявів хвороби у них не спостерігається.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!