Ксюша Манекен розповіла про роботу в ескорті

В інтерв’ю ведучій Ганні Олицькій для її YouTube-каналу “Без комплексів” Манекен поділилася, скільки заробляють дівчата, працюючи в пікантній сфері, що вони роблять насправді і як потрапляють в ескорт, передає Обозреватель.

Українська блогерка розповіла про роботу в ескорті: як вибирають дівчат і скільки платять, Тата Когут

“Мені було 19 років, і я не знала, що такий бізнес узагалі існує. А потім знайома моєї подруги розповіла, що за одну поїздку на “модельну вечірку” за кордон вона заробила дві тисячі доларів. Розповіла, що там її не змушували ні з ким “спати”. Дівчата просто відпочивали на віллі в шейха, бачили його лише тричі, і все. Тоді я відразу вирішила, що поїду, бо грошей у батьків просити не хотіла, офіціанткою йти теж, а тут з’явилася можливість легких грошей”, – відверто поділилася Манекен.

Уперше як ескорт-модель дівчина поїхала до Об’єднаних Арабських Еміратів. Ксюша Манекен наголосила, що відпочивала на вечірці шейха, і під час такого дозвілля ніхто не примушував дівчат до сексуальних послуг.

“В аеропорту зустрів менеджер і заселив на віллу, або це може бути ще 5-зірковий готель. Далі прийшло повідомлення від нього про те, коли й де буде вечірка. На саму вечірку зайшов шейх, роздивився всіх, познайомився, а потім побажав гарного вечора й пішов. Пізніше зазвичай менеджер підходить до дівчини, яка сподобалася шейху, а вона вже каже, йде з ним чи ні. Пам’ятаю, що в перший вечір ми тільки всі познайомилися, на наступний – подивилися футбол усі разом, і все. Загалом я там пробула сім днів”, – додала блогерка.

Окрім цього, Ксюша також розповіла, що в один із вечорів до неї все ж підійшла менеджерка й запропонувала продовжити вечір із другом шейха.

“Я відмовилася, а вона запропонувала грошей. Не пам’ятаю точно, але було там десь до п’яти тисяч доларів. Менеджери завжди вмовляють і заманюють подарунками та грошима, але завжди є вибір. Я приїхала за легким заробітком, а не “спати” за гроші. Наприклад, дівчинка, яка погодилася піти з цим другом, наступного робочого дня отримала дві сумки Hermes, крім того, що їй заплатили”, – вказала колишня ескорт-модель.

Манекен також зауважила, що у сфері ескорту є певні параметри, за якими відбирають дівчат.

“Скільки дівчина заробляє, залежить від певних критеріїв. Якщо є татуювання, то ти вже “дешевша”. Високі й худі дівчата заробляють більше. Якщо ти блондинка з блакитними очима, то це взагалі “Вау!”. Якщо є певний титул, ти якась “Міс” – то будеш “дорогою”. Чому, ви думаєте, у нас так багато конкурсів краси? Наприклад, коли депутати шукають собі дівчину для стосунків, то взагалі хочуть тільки медійних особистостей”, – підсумувала дівчина.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!