24-річна киянка Альона Омович часто привертає до себе увагу підписників фотографіями у стилі Кім Кардашьян. Instagram-модель частенько публікує відверті фото у мережі і не приховує, що збільшила груди і постійно робить косметологічні процедури щодо збільшення губ і вилиць. А ще, напевно, ніхто з підписників не бачив її без густого макіяжу і в нормальному повсякденному одязі, пишуть Версії з посиланням на znaj.ua.

Цього разу Instagram-модель опублікувала відео, на якому з’явилася в спокусливому образі. Можна сказати, що цим постом Альона Омович підтвердила свій статус “української Кардашьян”, адже американський ідол Кім Кардашьян теж любить роздягатися на камеру і демонструвати соковиті форми. Судячи з геолокації модель відправилася разом з чоловіком відпочивати на Санторіні, що в Греції.

В цей раз Альона Омович вирішила показати шанувальникам автомобільну прогулянку в пляжному образі. На фотографії, яка з’явилася в записі моделі вона постала на огляд публіки в чорному купальнику бікіні, який ледь прикриває інтимні місця на її тілі. Альон буквально осідлала кабріолет, в якому, мабуть, приїхала на пляж. Її волосся розпущене і розпатлане, на обличчі немає макіяжу, при цьому вона вивалила язик.

View this post on Instagram

Санторини-Вулканический остров, поэтому пляжей с белым песком как на Мальдивах Вы здесь не найдете😅 Зато найдёте красный и чёрный вулканический песок😍 А ещё вулкан, находящийся здесь не потухший, а спящий🌋Хотя последний раз его извержение было в 1950м году🤔 Интересно читать такие «мини» информативные посты? Ставьте + и в следующем посту я расскажу о самых топовых местах и ценах на Санторини👇🏻

A post shared by A L E N A 🐷 (@alena_omovych) on

У підписі до фотографії Альона Омович розповіла про острів, на якому відпочиває. “Санторіні – вулканічний острів, тому пляжів з білим піском як на Мальдівах Ви тут не знайдете. Зате знайдете червоний і чорний вулканічний пісок. А ще вулкан, який знаходиться тут не згаслий, а сплячий. Хоча останній раз його виверження було в 1950 році. Цікаво читати такі «міні» інформативні пости? Ставте + і в наступному пості я розповім про найтоповіші місця і ціни на Санторіні”, – написала модель.

Така публікація не залишилася без уваги шанувальників моделі. Фолловери почали дуже активно обговорювати нове фото на сторінці моделі. Багатьом сподобався знімок, і вони засипають дівчину компліментами, а деякі не в захваті від її переробленого тіла.