Яскраві знімки з передвесільної вечірки виконавиця оприлюднила у своєму Instagram. Останні дні “свободи” Катя вирішила провести в жаркій Туреччині.

“Я така щаслива, хоча сама до цих пір не до кінця усвідомлюю що відбувається навколо. Думаю кожна дівчина, яка була нареченою, була на моєму місці, мене зрозуміє”, – поділилася своїми емоціями Ассоль.

Місце проведення дівич-вечора співачка судячи з усього вибрала не випадково, оскільки саме в Туреччині вона сказала коханому “Так!”.

“Це було так, як я собі з дитинства уявляла. Це було в Туреччині, в Парку Легенд, куди ми з друзями поїхали відпочивати на травневі канікули. Ми поїхали в парк повечеряти, і під час шоу Артем зробив мені пропозицію. Зовсім не очікувала і була в шоці “, – розповідала раніше Ассоль.

Весілля відбудеться рівно 19 вересня. Про обранця співачки відомо не багато. Хлопця звати Артем Тараненко і вони часто разом подорожують.

Нагадаємо, що Катя Гуменюк брала участь в шостому сезоні вокального шоу “Голос країни”. На проекті дівчина була підопічною Потапа, а після “крадіжки” потрапила в команду Івана Дорна.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!