news-image

Учасниками заходу стали журналісти з інформагенції «Укрінформ», телеканалу «Культура», газет «Вечірній Харків», «Слобожанщина», «Культура і життя», «ВТВ Плюс», «Миколаївські новини», «Голос України», «Вікна», журналів «Мандри» та «Колесо життя», пишуть Версії.

Гості ознайомилися з туристичним потенціалом регіону, зокрема Коломийщини, Косівщини, Верховинщини, отримавши безліч позитивних емоцій та вражень від неповторності гуцульського краю.

Журналісти відвідали музеї у м. Коломия, верховинський музей «Хата-гражда», маєток Святого Миколая у с. Пістинь, сріблясті водоспади у Шешорах, Косівський сувенірний ринок, стали учасниками майстер-класу з виготовлення ліжників у селі Яворів та взяли участь у прес-конференції на базі садиби «Еко-Карпати» у селищі Кути.

Обласна державна адміністрація висловлює подяку Коломийському міському голові Ігорю Слюзару, заступнику голови Косівської райдержадміністрації Ярославу Бринському, суб’єктам туристичної діяльності, керівникам музеїв та інших об’єктів за належну організацію презентації туристичного потенціалу Прикарпаття і, зокрема, ініціатору прес-туру, власнику приватної садиби «Еко-Карпати» Григорію Томюку.

Сподіваємося, прес-тур сприятиме розвитку туризму, популяризації туристичних об’єктів внутрішнього туризму, збільшить кількість відвідувачів, які зможуть насолодитися красою та автентикою Карпат.