Пов’язане зображення

Про це йдеться у відкритому листі в.о. генерального директора “Укрпошти” Ігоря Смілянського, який він опублікував на своїй сторінці у Facebook, адресованого уряду, пишуть Версії з посиланням на ЕП

“Укрпошта”, як і країна, сьогодні має вибір – стати однією з найуспішніших компаній України та об’єктом інвестицій міжнародних гравців, або зникнути, знову перетворившись в совковий “собес”, – зазначив керівник компанії.

Він також підкреслив, що “Укрпошта” доклала “багато зусиль, щоб набути шанс на зміни і більше не бажаємо його втрачати, стаючи заручниками політики та пустих обіцянок, ставлячи під загрозу майбутнє 2-го роботодавця України”.

За словами Смілянського, компанія хоче уникнути ультиматумів у кінці року, тому озвучує проблему завчасно.

“Щоб Кабмін мав час на затвердження тарифу або ж усі сторони встигли підготуватися до відкритого тендеру”, – пояснив він.

Відкритий лист керівництва

Відкритий лист керівництва “Укрпошти” до уряду

Нагадаємо:

У 2016 році Смілянський розповів, що “Укрпошта” потрапила в замкнене коло, і що відсутність інвестицій в інфраструктуру на тлі швидкого розвитку приватних гравців призвела до втрати клієнтів.

За його словами, щоб покращити фінансовий стан компанії та її імідж, потрібно напружено працювати кілька років і понад 300 млн доларів інвестицій.