Хвилювання і безліч організаційних моментів. Це проходить кожна молода пара перед своїм весіллям. Та що робити, коли за крок до омріяного святкування, раптом доводиться змінювати його концепцію? З цим стикнулися іванофранківці Олександр і Христина. До головного дня в їхньому житті молодята готувалися понад пів року. Уже замовили ресторан, обрали підрядників. І навіть визначилися зі стилем весілля, пишуть Версії з посиланням на Вежу.

Проте свої корективи в організацію свята внесла пандемія. До передвесільних клопотів додалися карантинні обмеження. Весілля Олександр і Христина все ж вирішили не переносити. Проте, зізнаються, досі не знають, чого очікувати.

Розділити особливий день з близькими та друзями. Відмовлятися від цього наречені не готові. Проте, зізнаються, частина їхніх гостей наразі – за межами країни. І чи зможуть приїхати – поки невідомо.

Бажання узаконити стосунки, здебільшого, переважає над страхом перед обмеженнями. Це підтверджують і в міському відділенні РАЦСу. Свою роботу, запевняють, не припиняли. Від початку карантину тут зареєстрували понад дві сотні шлюбів.

Деякі закохані пари очікують більш сприятливого періоду для узаконення стосунків. А ті, хто все ж вирішив не відтягувати цей момент, мають дотриматися певних правил.

Зрештою, аби подати заяву на реєстрацію шлюбу, не обов’язково приходити у відділ РАЦСу. Це можна зробити в онлайн-форматі. На веб-порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Таким способом можна також оплатити послуги. І навіть проконсультуватися з фахівцями. У період карантину цією можливістю скористалося чимало молодят.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!