1
На протязі року 20 дітей з родин, які постраждали внаслідок російської агресії на Сході України та Криму – сімей учасників АТО та вимушено-переміщенних осіб, будуть двічі на тиждень займатись патріотичним вихованням та англійською мовою”.

“За цей час досвідчені педагоги допоможуть дітям більш глибоко зрозуміти традиції та звичаї, що склалися на Прикарпатті та навчать дітей комунікувати між собою, а також закладуть основи у вивченні англійської мови, як ефективного інструменту спілкування зі світом за межами України” – розповідає Сергій Никоноров, координатор проекту.


“Бути українцем це не тільки жити в Україні – це, в першу чергу, сприймати і примножувати культури власного народу через вивчення його мови і традицій, а також розуміння, що все це потрібно зберегти для наступних поколінь та розповсюджувати і популяризувати в усьому світі. Тому, дуже важливо формувати в дітей глибоку ідентичність себе як частини українського народу через пізнання традицій, культури, видатних сторінок історії української нації та розвивати в них навички комунікації зі світом через вивчення англійської мови”, – вважають автор ідеї Олег Лєпєнін, керівник Інвестиційно-Будівельної Компанії “Вертикаль”.

Проект здійснюється за ініціативи ІБК Вертикаль та реалізовується громадською організацією Дом4824 на базі  Abc-Club, пишуть Версії з посиланням на сторінку Generation UA.