25 березня на засіданні уряду під головування Дениса Шмигаля міністри підтримали рішення про введення на 30 днів режиму надзвичайної ситуації, який пошириться вже не на окремі області, а на всю територію України.

Відповідно і раніше затверджені карантинні заходи також продовжуються на 30 днів – до 24 квітня. Прийняття даних рішень прем’єр мотивував різким погіршенням ситуації з поширенням коронавірусу в Україні, пишуть Версії.

 

Режим надзвичайної ситуації запроваджений по всій території України на 30 днів.

Таке рішення щойно ухвалили на засіданні Кабінету Міністрів. Крім того, у режим надзвичайної ситуації переведена Єдина державна система цивільного захисту. Відповідно, всі карантинні обмеження також подовжені на 30 днів до 24 квітня.

Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві.

Додатково до цього рішення Кабмін постановив:

☑️ належним чином облаштувати КПП в зонах надзвичайної ситуації з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів;
☑️ залучити до роботи на цих пунктах працівників та технічні засоби МОЗ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Держпроспоживслужби;
☑️ усі приміщення, дороги та тротуари мають проходити ретельну дезінфекцію;
☑️ надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги, йдеться на сторінці Дениса Шмигаля.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!