6

За словами С. Добровольської, зараз у ЗМІ розголошується багато різної інформації і не зовсім достовірної. Невдовзі правоохоронці обов’язково розкриють усі подробиці двох нічних бійок у центрі Львова.

«Випадки надзвичайно резонансні і кращі фахівці «підняті на ноги». Вже встановлено усіх осіб учасників цих бійок. Зараз тривають слідчі заходи та опитуються очевидці», – повідомила вона.

На уточнююче запитання кореспондента чи це справа рук місцевих, Світлана Добровольська відповіла: «Учасниками двох сутичок були львів’яни».

Раніше повідомлялось, що сьогодні вночі о 01.20 на проспекті Свободи, 49,  виникла бійка між групою молодих людей. Під час сутички двоє львів’ян віком 17 та 18 років отримали ножові поранення і були госпіталізовані в лікарню. Ще один потерпілий студент Львівської політехніки, помер на місці бійки.

За годину по тому, на проспекті Свободи, 28 виникла інша бійка між молодими людьми. Один з юнаків, мешканець Прикарпаття,  від отриманого ножового поранення помер до приїзду медиків. Його товариша шпиталізували. Винуватці інциденту були оголошені у розшук.

Варто додати, що зловмисникам загрожує до 7-ми років тюрми.