Жителі шести сіл на Долинщині вимагають ремонту місцевого автошляху Долина – Велика Тур’я, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

Це вже другий протест жителів. Вперше перекрити дорогу люди хотіли у понеділок, 14-го вересня. Тоді керівництво райдержадміністрації пообіцяло протестувальникам розпочати ремонт. Після розмови жителі дали владі 10 днів для початку робіт.

Понад пів сотні прикарпатців заблокували дорогу національного значення

Учасник перекриття Євген Чулук розповів, що на протест зібралися жителі сіл Новичка, Рахиня, Слобода Долинська, Тростянець, Белеїв та Велика Тур’я. Люди повідомили владу та правоохоронців, що перекриють автошлях. За словами Євгена Чулука, цією акцією протесту вимагають капітального ремонту 30-ти кілометрів дороги з Долини до Великої Тур’ї.

“Якщо до Франківська їхати 50 хвилин, то до Великої Тур’ї – одну годину 20 хвилин. Мало того, що довго їхати, так машини ще ламаються. Ми хочемо, щоб до нас вийшла влада, бо вони обіцяли, що почнуть ремонт 2,7 км дороги. На це гроші були виділені ще у березні. Сьогодні вже кінець вересня, а ремонт ще ніхто не починав. Все треба робити вчасно, а не чекати на те, щоб у людей увірвався терпець”, – сказав Євген Чулук.

Понад пів сотні прикарпатців заблокували дорогу національного значення

Мар’яна Лемець розповіла, що зараз проживає у селі Тростянець у своїх батьків, але родом з Рахині. В обох селах, каже, дороги немає взагалі.

“Якби хтось хотів щось робити, але то нічого нікому не потрібно. Є місця дороги, де проїхати неможливо. Іде мама з візочком, з дитиною, бабця старенька, тротуарів немає, а машини пхаються попри узбіччя і людські містки. Я теж водійка, тому іноді боюсь, бо не маю куди їхати. Часто просто зупиняюся”, – додала жінка.

Протестувальники пропускатимуть тільки пожежні авто, поліцейських, а також тих, хто їде в лікарню, та швидку допомогу. Впродовж години інші автомобілі не пропускатимуть. На місці перекриття працюють поліцейські.

Понад пів сотні прикарпатців заблокували дорогу національного значення
Понад пів сотні прикарпатців заблокували дорогу національного значення

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!