Результат пошуку зображень за запитом "старуня мамонти"

Відкриття планують у суботу, 26 жовтня. Про це у мережі повідомив начальник відділу туризму та міжнародної технічної допомоги Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко.

“Село Старуня – геологічна пам’ятка природи загальнодержавного значення в Україні, яка розташована на семи горбах по дорозі на Буковель, – пише Віталій Передерко. – Саме тут розташовані єдиний в Україні діючий вулкан та 19 стоянок первісних людей. А ще знайдені рештки носорогів і мамонта, які пролежали у землі щонайменше 20 тисяч років і добре збереглися”.

Музейний фонд села – 74 тисяч музейних предметів. Тому планують розвивати культурну спадщину Старуні, створивши парк Льодовикового періоду в стилі топіарій.

Проект “Малі міста – великі враження” – конкурс культурно-мистецьких проєктів громад з населенням до 50 тисяч людей, спрямований на розвиток культурно-економічного потенціалу територій через підтримку стартапів, що пов’язані із культурною спадщиною громад.

На впровадження таких ініціатив у 2019 році Уряд виділив 50 млн грн. Серед переможців опинилося і прикарпатське село Старуня Богородчанського району з культурно-екологічним проєктом «ТаПіарітіАРТ-раут», на реалізацію якого виділили 4,5 мільйони гривень, пише Дзеркало медіа.

Родзинками фестивалю стануть три події: вогняне шоу, ЗD шоу доповненої реальності та встановлення рекорду України – 100 барабанщиків, які виконають одночасний номер.

На фестиваль щогодини – починаючи з 10.00 – відправлятимуться автобуси з залізничного вокзалу Франківська.

Відкриття фесту о 15.00.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!