У експозиції зібрані документи з державного архіву Івано-Франківської області та документи, які свідчать про життя духовенства, зокрема про УГКЦ. Про це пишуть Версії з посиланням на Репортер.

За словами Ярослава Коретчука, директора Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери, особливість документів є той факт, що вони підтверджують репресії режиму проти прикарпатців. Зокрема, є справа чоловіка, який не здав 240 кілограм хлібопоставки і був засуджений до восьми років тюрми. Ще одна – про чоловіка, котрий не здав лоша до колгоспу і потрапив за це за грати на сім років.

Також є протоколи допитів. У них Коретчук радить звернути увагу на те, коли починався і завершувався допит. І як поводилися допитувані. Значна частина експозиції – документи з Львівського псевдособору 1946 року. Під час нього частина священників погодилась на ліквідацію УГКЦ.

На відкриття доповнення експозиції завітав міністр юстиції Петро Петренко.

”Це та історія, яку не можна забувати. Це ті події, через які загинули сотні людей, – каже міністр. – Тільки той народ сильний, який пам’ятає свою історію”.