Парламентар відзначив, що одне таке виїздне засідання з конкретними рішеннями, якого не було за часи незалежності, дасть можливість серйозно розвинути українські гірські території, пишуть Версії.

“Українські Карпати і українські гірські території можуть бути колосальною точкою росту для розвитку нашої держави. Це не тільки туризм, це і деревообробка, екологічно чисті продукти, і в першу чергу це є хороша логістика.Зважаючи на те, що ви часто виїжджаєте у регіони і спілкуєтесь з людьми, я хочу попросити вас протягом 2018 року запланувати виїзне засідання уряду в гірських населених пунктах для того, щоб розробити комплексну стратегію розвитку саме гірських територій, які об’єднують Івано-Франківську, Львівську, Чернівецьку і Закарпатські області”, – заявив у Верховній Раді Юрій Соловей.

Прем’єр-міністр України пообіцяв запланувати робочу поїздку урядовців в Карпати.

“Я з вами згоден і згоден з вашими оцінками, що насправді ці території потребують особливої уваги, але вони також мають особливі можливості, які нам потрібно підсилити. Я думаю, що ваша ідея проведення такої робочої наради – це було б добре. Я буду це планувати. Чи це буде в рамках виїзного засідання уряду, чи це буде в рамках робочої наради на виїзді – ми це вирішимо. Але найголовніше – не провести нараду, головне – прийняти рішення. Тому, я включаю це в свій план протягом 2018 року. Ми з вами це зробимо”, – відповів Володимир Гройсман.

На відео з 18.05

Нагадаємо, що вперше практику “експорту” високих столичних чинів у Карпати для вирішення проблем горян застосував народний депутат Юрій Соловей, який запросив та організував приїзд у високогір’я Карпат заступника голови комітету ВРУ з питань освіти Олександра Співаковського, а напередодні організував приїзд відповідального за реформу медицини в профільному міністерстві Павла Ковтонюка та цілий комітет з охорони здоров’я.  Після цього приїзди столичних мужів почастішали.