У неділю в Городенці відбулось спортивне свято – Відкритий аматорський Кубок Галичини з пауерліфтингу.

Хоча змагання були аматорськими, та судили їх справжні професіонали. Судівську колегію очолив Арсен Гільденберг – майстер спорту України із пауерліфтингу, багаторазовий призер чемпіонатів України із пауерліфтингу, йому допомагали Олег Діка та Вікторія Гурак – кандидати у майстри спорту із пауерліфтингу, призери чемпіонатів України із пауерліфтингу, – пишуть Версії.

Переможців визначили у чотирьох вагових категоріях. Також у рамках Кубку Галичини із пауерліфтингу проводились змагання за напрямом багатоповторний жим штанги 80% від власної ваги.

Переможців нагородили кубками, а також всі учасники змагань отримали медалі, грамоти та корисні подарунки.

“Свято вдалося на славу. Задоволені і учасники, і глядачі. Сподіваємося, що Кубок Галичини стане традиційним. Популяризація спорту – це запорука здорового, сильного та відважного Галичанина. Будуємо Україну – починаємо з Галичини!», – говорить організатор змагань, голова Городенківської РО УГП Іван Вережак.

Організувала змагання Українська Галицька Партія за підтримки Городенківської районної дитячо-юнацької спортивної школи та Котиківської сільської ради.