На км 27+428 – 28+212 автодороги влаштовано вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону.
Нагадуємо, що триває поточний середній ремонт автодороги Р-20 Снятин — Тязів. Одразу на кількох ділянках у місті Городенка (від автозаправки ОККО до кільцевої розв’язки), в селі Якубівка Городенківського району та Живачів Тлумацького району бригади автодорожників відновлюють дорожній одяг методом холодного ресайклінгу.

Особлива увага – до ділянки дороги Р-20 на км 55+300 – 57+100 в селі Живачів, із глибокими вибоїнами та напливами. Шляховики фрезерують старий дорожній одяг на 1800 м у бік села Озеряни Тлумацького району.

Світлина від Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Автодорожники здійснюють реконструкцію кільцевої розв’язки на км 28+200.

На ділянках, де вже виконано роботи з влаштування проїзду, проводяться роботи з благоустрою, а саме: влаштування з’їздів з основної дороги, укріплення узбіччя, влаштування бордюрів на км 28+400 – 29+000 дороги Р-20 Снятин – Тязів у місті Городенка, посадкових майданчиків.

Наступний етап – нанесення дорожньої розмітки, встановлення нових дорожніх знаків та інших заходів відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

Світлина від Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Підрядна організація – ТОВ “ПБС”. Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Фінансування – із Держбюджету, пишуть Версії з посиланням на сторінку Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.