Тут стан доріг вважають найболючішою проблемою. До цього часу в селах здійснювали ямковий ремонт тих ділянок доріг, де ще хоч частково зберігся асфальт. Звичайно, що цей захід, якщо він здійснюється регулярно, дозволяє на нетривалий період підтримувати дорогу в більш-менш належному стані. Але не вирішує проблему повністю.

В місцевому комунальному підприємстві “Сількомунгосп с. Олеша” є майже повний комплект техніки, який робить можливим здійснення дорожньо-ремонтних робіт, а саме: автогрейдер, дорожній каток, грейферний навантажувач, екскаватор, бітумізатор.

13 травня 2020 року в Олешанській ОТГ провели випробовування ще однієї одиниці дорожньої техніки – навісного міні-асфальтоукладальника, придбаного минулого року за кошти інфраструктурної субвенції.

Голова Олешанської ОТГ Богдан Двояк каже, що цілком свідомо обрав шлях на придбання цілого комплекту дорожньо-ремонтної техніки для того, щоби самостійно ремонтувати дороги у громаді.

“Наявність такого парку техніки відкриває прямий шлях до можливості проводити ремонт асфальтового покриття власними силами, сплачуючи тільки вартість пального, витратних матеріалів, та заробітної плати. Це значно знижує вартість ремонту існуючих, та будівництва нових доріг на території Олешанської громади, а також дає можливість комунальному підприємству заробляти гроші, ремонтуючи дороги у сусідніх громадах” – каже Богдан Двояк.

Загалом за 3 роки існування Олешанської ОТГ на придбання дорожньої техніки було витрачено 5,7 мільйона гривень, а саме:

Грейдер дорожній – 2,4 млн. грн.

Каток дорожній – 1,5 млн. грн.

Екскаватор – 0,6 млн. грн.

Бітумізатор – 0,2 млн. грн.

Асфальтоукладальник – 1,0 млн. грн.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!