На виконання норм чинного законодавства України, Івано-Франківською міською радою 11.03.2016 року прийнято рішення №57, згідно якого створене «Управління реєстраційних процедур», – інформують Версії з посиланням на Правду.

Так, на вказане управління покладені повноваження щодо надання послуг в сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, реєстрації місця проживання/перебування особи у встановленому порядку, формуванні та веденні реєстру територіальної громади міста Івано-Франківська відповідно до закону, державної реєстрації речових прав на нерухоме майна та їх обтяжень відповідно до закону.

З приводу детальної інформації та проведення реєстраційних дій необхідно звертатися :

– відділ з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно управління реєстраційних процедур Івано-Франківської міської ради (м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок,6 телефон 55 24 20).

– відділ з питань реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання та ведення реєстру територіальної громади  міста Івано-Франківська управління реєстраційних процедур Івано-Франківської міської ради.

(м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності,9 телефон 75 01 19, 55 19 76, 55 21 73)

– відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців управління реєстраційних процедур Івано-Франківської міської ради. (м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності,9 телефон 75 01 19, 55 19 76, 55 21 73)