Пневмонія: як розпізнати і правильно лікуватися - Главком

На онлайн-нараді щодо поширення коронавірусу на Прикарпаті розповіли про епідеміологічну ситуацію в регіоні.

“За останню добу підтверджено 32 нових випадки, в тому числі в трьох дітей. Із підтверджених 332 випадків 235 знаходяться у лікарнях, 71 – на самоізоляції, хвороба в цих людей протікає в легкій формі. Також, на жаль, є 26 летальних випадків”, – повідомила перша заступниця голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка.

Загалом в області на даний час в медзаклади госпіталізовано понад 900 пацієнтів з пневмоніями з підозрою на коронавірус, пишуть Версії.

Також підтверджено одужання від COVID-19 в 16 пацієнтів. З них четверо- за останню добу.

“Із наявний в лікарнях 112 апаратів штучної вентиляції легень задіяно для лікування 18 апаратів. 47 пацієнтів знаходяться у відділеннях інтенсивної терапії реанімацій”, – додала Марія Савка.

За добу поступило 126 підозр на COVID-19. З початку епідемії в обласний центр надійшло на дослідження 1 352 підозри. Дослідження проводились в обласному лабораторному центрі, ВІЛ-лабораторії обласної інфекційної лікарні а також лабораторії обласної клінічної лікарні. 200 зразків передані на дослідження в Київ в референс-лабораторію Центру громадського здоров’я МОЗ.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!