Сьогодні, 1 березня 2017 року, в приміщенні Краєзнавчого музею міста Івано-Франківська  відбулося відкриття персональної виставки фоторобіт лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України, художника FIAP Василя Пилип’юка «Долею даровані зустрічі», пишуть Версії.

На огляд автор представив 65 прискіпливо вибраних  фотомистецьких робіт. Число фотографій символічне: автору 65 і по одній вистражданій у процесі життя і творчості світлині за кожний рік життя і праці.

«Час рікою пливе… відколи я малим ще хлопцем вийшов з родинного села Новоселиці, що на Снятинщині, у світ широкий… Моя професія і час відтоді подарували мені багато незабутніх зустрічей, які вже тепер вилились у вагому книгу спогадів «Долею даровані зустрічі». Найкращий подарунок – це присутність друзів у важливі миті життя!» – пише автор про своє бачення цього своєрідного творчого звіту перед земляками. «Прагну, щоб і краяни побачили  і поцінували мій творчий звіт на однойменній персональній виставці».

Начальник управління культури, національностей та релігій івано-франківської обласної державної адмінстрації Володимир Федорак розповів, що виставка Василя Пилип’юка відбувається в рамках великого проекту, який започаткувала Івано-франківська облдержадміністрація спільно з обласною радою.

“Проект впродовж року представлятиме наших славних земляків, лауреатів Національної премії ім. Шевченка, а також видатних митців, які прославляють український рід в Україні та в цілому світі. І маємо велику приємність сьогодні (в рамках цього унікального проекту) представити нашого славного митця, фотохудожника лауреата Національної премії ім. Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України Василя Пилип’юка”, – зазначив Володимир Федорак, відкриваючи виставку.

Також фотомитця з відкриттям виставки привітали – перший заступник голови ІФОДА Марія Савка та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, Після теплих вітальних слів на адресу митця, представники влади вручили Василю Пилип’юку грамоту підписану головою ОДА Олегом Гончаруком та головою облради Олександром Сичем.

На правах старого друга привітав фотохудожника з відкриттям виставки і письменник Степан Пушик.