В Івано-Франківську 95 % школярів повернулися за парти

1 4 813

В Івано-Франківську 95 % школярів сіли за парти

Натомість решта школярів у приміщенні навчального закладу востаннє були на початку листопада, пише Суспільне Карпати.

Франківка Ольга Корж біля ліцею № 4 Івано-Франківської міської ради чекає своїх дітей. У неї – дочка-першокласниця та син-третьокласник. Жінка розповіла, як відбувалося навчання вдома.

“Трохи важкувато, двоє дітей вчаться онлайн. Один на кухні, інший – в кімнаті. По черзі кличуть мене. Але більш-менш все вдавалося. Діти вже хотіли до школи, там краще”, – каже жінка.

В Івано-Франківську 95 % школярів сіли за партиСуспільне Карпати

В Івано-Франківську 95 % школярів сіли за парти

Франківець Святослав Васьків – батько першокласника. Чоловік також чекає сина з уроків на вулиці.

“Зважаючи на те, що був місяць канікул, дитина не дуже хотіла до школи іти. Але іноді говорив, що вже засумував за навчанням”, – каже Святослав Васьків.

Найдовше на карантині були старшокласники. Онлайн навчання в них розпочалося на початку листопада.

Семикласниця Діана Найдич розповідає, що під час локдауну їй не вистачало живого спілкування з однокласниками: “Навчатися дистанційно класно через те, що ти можеш робити це, не виходячи з будинку, не треба рано вставати. Проте не вистачає однокласників та спілкування. Тому прийти до школи дуже навіть класно”.

В Івано-Франківську 95 % школярів сіли за парти

“Ми прийшли, я бачу, що діти всі спілкуються. Живого спілкування дітям все ж таки не вистачає, емоцій мало”, – каже вчителька зарубіжної літератури Тетяна Литвин.

Як розповіла директорка закладу Ірина Гаврилюк, на уроках у ліцеї № 4 сьогодні не було 16 дітей: “Ми провели дезінфекцію всіх приміщень перед тим, як діти приступили до навчання. Ми вчимося у звичайному режимі. До приміщення діти заходять через різні входи”.

В Івано-Франківську 95 % школярів сіли за парти

За словами директора міського департаменту освіти і науки Ігоря Максимчука, в Івано-Франківську на навчання пішли 95 % школярів.

“Всі 53 заклади загальної середньої освіти приступили до освітнього процесу. Сьогодні розпочалося й навчання в закладах професійно-технічної освіти. Їх у місті є дев’ять. Ми працюємо в звичайному форматі, в очній формі”, – каже Ігор Максимчук.

Згідно з карантинними нормами, які продовжують діяти у школах, діти на уроках можуть бути без масок. Натомість у коридорах носити їх таки повинні. Також заборонена робота у групах.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

1 Коментар
  1. Анонім

    Начальники керуйте своїми дітьми .путлер тожи файно жвиндить але упир проклятий.

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднюватись