У парафії великомученика Юрія Побідоносця, що в Івано-Франківську, вірні молились молебень до Богородиці «Неспита Чаша» в наміренні за залежних від алкоголю і від інших засобів психоактивної дії та за їхні сім’ї.

Молебень відслужив о. Володимир Містерман, заступник керівника Бюро УГКЦ з питань екології під спів семінаристів Івано-Франківської духовної семінарії ім. свящч. Йосафата, повідомили ”Вікнам” в Інформаційній службі руху «За тверезість життя» Івано-Франківської aрхієпархії УГКЦ.

Після прочитання Євангелія, о. Володимир звернувся до присутніх вірних з повчальним словом. «За те, що ми з Вами в цей час знаходимося тут і молимось за потребуючих наших братів і сестер, ми повинні подякувати Всевишньому, — сказав проповідник, додаючи, — що кожне добре діло, яке вчиняємо, – а молитись за залежних до таких діл відноситься, – не наша заслуга, а Духа Святого, Який викликає в нас ці бажання і дає сили їх здійснювати».

Священик наголосив на тому, що інколи на перший погляд нам може видатись, що ми нічим не можемо допомогти цим потребуючим людям, але насправді ми можемо для них зробити дуже багато: жертвуючи за них і за їхні сім’ї всі наші труди, страждання та вчиняючи різні відречення. Від цього виграють усі: ми, тому що надаємо нашим стражданням і труднощам значення, отримуючи від Господа необхідні ласки, а потребуючим Бог через нас дає необхідні сили для виходу з тенет залежностей.

На завершення своєї проповіді священик закликав усіх ніколи не втомлюватись робити добрі діла.