В Івано-Франківську Муніципальна варта намагається приборкати стихійну торгівлю (ВІДЕО)

Все це можна побачити не лише на прилавках , але й на тротуарах у різних мікрорайонах Івано-Франківська. З початком літнього сезону люди масово зайнялися незаконною торгівлею, стверджує Муніципальна варта. Особливо у середмісті. Відтак в інспекторів побільшало роботи. Вони розповідають, щоденно проводять профілактичні бесіди зі «старшими» продавцями. При цьому усвідомлюють, штрафи вони не зможуть оплатити. А от протоколи складають на посередників, яких серед торгового люду чимало.

Вулична торгівля, зазвичай, поширена у місцях масового скупчення людей. Інспектори кажуть, багато хто з торговців або не знають, або просто не хочуть збувати свій крам на муніципальних ринках, які розташовані на околицях міста. Відтак “торгівля на тротуарі” є перешкодою для руху. Іванофранківці мають неоднозначне ставлення до вуличної торгівлі, пишуть Версії з посиланням на Вежу.

Обмежити стихійну торгівлю в середмісті покликана реконструкція Центрального продовольчого ринку. Міська влада сподівається, там відкриють додаткові торгові ряди.

Віра Ковцун, Юрій Храбатин, Новини на Вежі.