Мини метеостанция MWS HUNTER Метеостанции и датчики дождя 6 338.75 грн

В Івано-Франківську на даху адмінбудівлі встановили метеостанцію. Зробили це для підвищення безпеки та вчасної реакції служб з надзвичайних ситуацій.

Метеостанція кожну хвилину збирає метеодані і одразу ж передає на сервер. Стежить за температурою, вологістю повітря, атмосферним тиском, напрямом і силою вітру, точкою роси, кількістю опадів, кількістю ультрафіолетового випромінювання та ін.

Перевірити всі ці дані можна на сайті http://weather.mvk.if.ua/

Встановили її у межах проєкту SMARTcity. Про це під час оперативної наради повідомив начальник відділу програмного та комп’ютерного забезпечення міськради Андрій Чайківський.

“Інформацію розміщуємо на сайті weather.mvk.if.ua. Портал має метеопанель з різними даними. Вона є й англійською мовою, для іноземних туристів. Також розроблена мобільна версія. Зроблено це для того, щоб оперативно інформувати населення міста про землетруси, температуру чи якісь аномальні показники. Тобто, навіть в нічний час при загрозі буревію чи підвищеній кількості опадів, що може викликати повінь чи затоплення, буде відправлений сигнал тривоги відповідним службам. І вони будуть напоготові!”, – відзначив Андрій Чайківський.

Івано-Франківська міська рада – перша в Україні впроваджує такий проект з метеобезпеки. За його словами, незабаром планують встановити ще й безконтактні датчики рівня води на Бистрицях Солотвинській та Надвірнянській.

 

https://www.facebook.com/ruslan.martsinkiv/videos/158371638948026/

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!