Сьогодні, 14 квітня, в Івано-Франківську відбулось засідання круглого столу організованого відділенням Асоціації правників України, Ради адвокатів Івано-Франківської області, на тему “Новації законодавства про працю і здійснення контролю”.

Серед учасників круглого столу були: голова Державної Служби України з питань праці Роман Чернега, начальник управління Держпраці в області Ігор Росипайло, Андрій Гайда, Володимир Цуркан ( ГТУЮ в області), Михайло Євчук ( Регіональний центр з надання БВПД в області), Т.Рудик- проректор з міжнародних зв’язків Івано-Франківського університету Права ім.Короля Днила Галицького, івано-франківський юрист Володимир Ковальчук та інші.

 “Це була цікава зустріч з колегами: юристами-практиками та науковцями, адвокатами, державними службовцями. Приємно, що Івано-Франківщину в уряді гідно представляє наш земляк Роман Чернега – відомий правник, науковець, Заслужений юрист України, Народний депутат України та Івано-Франківської обласної ради попередніх скликань”, – зазначив Володимир Ковальчук.