Результат пошуку зображень за запитом "спільними зусиллями"Такий проект пропонує депутат Івано-Франківської міської ради, голова громадської організації «Спільними зусиллями» Віталій Мерінов.

Для втілення цієї ініціативи в життя мешканців міста та прилеглих сіл закликають проголосувати за проект «Створення набережної відпочинку на Майзлях». Таким чином, франківці мають можливість взяти участь у прийнятті рішень щодо розподілу бюджетних коштів, пишуть Версії.

«Ідея виникла два роки тому, коли ми облаштували там футбольне-волейбольне поле на березі річки Бистриця-Надвірнянська. Ми почали наводити лад на тій частині. Створили комплекс для вуличних видів спорту. Також того року ми отримали кошти по «Партиципаторному бюджетуванні» на облаштування там відпочинково-оглядового майданчика. Оскільки те місце є популярним серед франківців, – то в цьому році ми плануємо продовжити облаштування відпочинкової зони для повноцінного відпочинку», – розповів Версіям Віталій Мерінов.

Загалом за проект проголосувало 123 людини. Віталій Мерінов каже, що проголосувавши, небайдужа громада зробить свій внесок в облаштування спортивно-відпочинкової зони.

«Я робитиму все для того, щоб з часом там було створено місце для повноцінного відпочинку. Крім того, є ще проекти створення купальної зони зі всіма зручностями: роздягальнями та з постом рятувальників», – додає депутат.

Віддати голос за створення набережної відпочинку на Майзлях можна на сайті бюджету участі [http://bu.mvk.if.ua] (в розділі “Проекти”, 2017 рік, на 3 сторінці) за допомогою банківської картки чи електронного ключа, а також у центральному відділенні ЦНАПу (вул. Незалежності 9) та у 5-ти бібліотеках міста. Для цього з собою потрібно мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Голосувати можуть тільки повнолітні мешканці міста Івано-Франківська та приміських сіл.

Список бібліотек, де можна проголосувати:

  • Центральна дитяча бібліотека (вул. С.Бандери);
  • Міська централізована бібліотечна система (вул. Короля Данила, 16);
  • Бібліотека-філія №3 (вул. Г.Хоткевича, 52а);
  • Бібліотека-філія №4 (вул. Є.Коновальця, 132а);
  • Читальний зал центральної міської бібліотеки (вул. Пилипа Орлика, 5).

Режим роботи бібліотек з 10:00 до 18:00 год. Голосування триватиме до 28 серпня.

Відомо, що минулого року було виділено з міського бюджету 500 тисяч гривень на «Партиципаторне бюджетування», а в цьому році – півтора мільйона. Подали заявку на бюджет участі близько 50-ти.