Новий тролейбусний маршрут № 10 «вул. Симоненка – автостанція №4» може незабаром з’явитися в Івано-Франківську.

 

Як повідомив директор КП «Електроавтотранс» Леонід Яковець, відповідний проект рішення підприємство винесло на розгляд міськвиконкому.

 

Відкриття нового тролейбусного маршруту стало можливим після проведення реконструкції частини лінії контактної мережі на вулиці Івасюка. З вулиці Симоненка до АС-4 він проляже вулицями Миколайчука-Стуса-Івасюка-Тисменицькою-Юності, а у зворотньому напрямі – вулицями Юності-Тисменицькою-Івасюка-Вовчинецькою-Симоненка.

 

Планується, що тролейбусний маршрут №10 спершу обслуговуватимуть три одиниці рухомого складу, які у години пік курсуватимуть з інтервалом у 17-18 хвилин. «Подальший режим роботи маршруту залежатиме від пасажиропотоку, – каже Л.Яковець. – Його відкриття планувалось давно. Він сполучить мікрорайони «Позитрон» та «Каскад» з вулицею Юності і буде зручним перш за все для учнів навчальних закладів, які там розташовані».

 

До речі, нагадаємо, що незабаром, у грудні, виповнюється 30 років з часу відкриття в Івано-Франківську регулярного тролейбусного руху, пише Західний кур’єр.