Результат пошуку зображень за запитом "книги"

Друге засідання експертної ради з питань книговидання відбулося 14 червня у приміщенні Франківської ОДА. Цього року на нього виділили лишень 650 тисяч, пишуть Версії з посиланням на Репортер.

“Ми завжди говоримо, що всі беруть приклад з Прикарпаття, що область найбільше виділяє коштів на книговидання, а насправді виділяється не мільйон – 600 тисяч. Зараз уже Запоріжжя до мільйона доходить”, – каже літературний критик Євген Баран.

Загальний кошторис творів, які перемогли у другому турі – більше двох з половиною мільйонів гривень.

У другому турі голосування щодо книгодрукування у 2018 р. переміг 21 твір. Це художня література, книги з історії і краєзнавства, мистецтва, науково-популярні, військово-патріотичні, довідкові видання, видання для дітей і юнацтва.

Між членами комісії виникла дискусія щодо обраних творів і щодо способу голосування за них.

“Система голосування за книги не є зовсім добра, тому що у нас є симпатії, – каже Євген Баран. – Після першого голосування потрібно робити обговорення”.

Наступного року вирішили змінити засідання експертної ради, яка тепер складатиметься з трьох етапів.

“На видавничі проекти у 2018 році планують виділити 650 тисяч гривень, – каже секретар експертної ради Дарія Кухарчук. – У залежності від тиражів і врахування вартості, управління пропонує затвердити орієнтовні суми фінансування. Так на художню літературу – 220 тисяч, історію і краєзнавство – 100 тисяч, видання для дітей і юнацтва – 10 тисяч, мистецтво – 130 тисяч, довідкові та інформаційні – 50, науково-популярні – 90, військово-патріотичні – 50″.

Тож наступного року на книговидання комісія вимагає більше грошей.