Івано-Франківська виконавчий комітет міської ради вирішив збільшити тариф на проїзд пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування від 2 до 2,5 грн. Проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті виконкому міськради.

Як йдеться в проекті рішення, “У зв’язку з ростом цін на паливо-мастильні матеріали, запасні частини, автошини, витрат на заробітну плату та інших витрат, пов’язаних з експлуатацією пасажирського автотранспорту, розглянувши звернення асоціації перевізників міста Івано-Франківська виконавчий комітет міської ради вирішив граничний розмір тарифу на проїзд пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування для перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів на підставі договору, збільшити тариф на перевезення від 2 до 2,5 грн.

Перевізникам, без компенсації забезпечувати перевезення пільгових категорій пасажирів, перелік яких встановлено діючим законодавством, визначивши у транспортному(их) засобі(ах) для цих цілей пільгові місця у кількості 15% від загальної кількості місць для сидіння. Кількість пільгових місць визначається окремо для кожної марки транспортного засобу”.

Нагадаємо, востаннє тариф на проїзд пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування піднімався вкінці 2009 року.