Про це повідомили в КНП «ЦПМКДД».

“Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішла з життя жінка, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом допомогла не одній людині.

Позднякова Наталя Василівна усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Вона була людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч.

Хтось із великих сказав: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність».

Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Наталю Василівну – особистість справді неординарну, яскраву, невтомного і самовідданого лікаря, хорошого колегу”, – повідомляють у медзакладі.

Колеги додають, що жінка була дуже енергійною людиною, великим працелюбом, гарною дружиною, люблячою матір’ю та бабусею.

“Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо Її підтримки та не скористаємося Її мудрою порадою. Світла пам’ять про Наталю Василівну завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег і залишиться назавжди у наших серцях”, – йдеться в дописі.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!