На змагання, окрім господарів, з’їхалися понад 200 бійців з Київської, Вінницької та Одеської областей, віком від шести до сорока років. Спортсмени розіграли 48 комплектів нагород. Бійці, віком до 18 років та дівчата билися у спеціальних захисних шоломах. А от дорослі спортсмени виступали за правилами ММА карате, з відкритими шоломами та у спеціальних рукавицях, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Президент Голова федерації Зендокай карате-до Ігор Юкальчук зазначив, що турнір у Франківську традиційно вражає рівнем організації та підготовки бійців. А розвиток федерації набирає обертів, інформує “Галка”.

“Команда України вже вдруге була на чемпіонаті Японії. Два перші місця, декілька других, декілька третій, в тому числі президент Івано-Франківської федерації Іван Хмелівський здобув перше місце. Це приємно, що людина не просто тренує, а й на своєму результаті дає приклад. Серйозний результат. Щодо розвитку федерації України, то фактично кожного місяця у нас відкривається новий клуб”, – розповів Юкальчук.

Президент Івано-Франківської федерації Зендокай карате-до Іван Хмелівський додав, що нині в місті та навколишніх селах є вісім клубів ММА карате.

“Працюємо з дітками від чотирьох років. Але не гонимося за кількістю, даємо акцент на якісне виховання, аби це були “люди” з великої літери. Усіх вчимо, аби знання ММА карате застосовувалися лише на змаганнях”, –

За підсумками турніру перше командне місце взяв клуб “Боєць” з Хмільника, що у Вінницькій області, друге – франківський “Самурай” і третє – “Чемпіон” з Вінниці.