На своїй сторінці в соціальній мережі “Фейсбук” громадський діяч Івано-Франківська Олександр Заславський підняв важливе питання використання ресурсів комунального підприємства міста в цілях  однієї із політичних партій.

“Звонять мені сьогодні, в 10 годині. Чемно вітаються зі мною іменем-по-батькові. Кажуть з Єдиного розрахункового центру. Мені, як активісту (!) є запрошення в суботу на якусь акцію Свободи (не та шо liberty а та шо ВО і Тягнибок на Тойоті за 100 тисяч баксів і недобудовою в заповіднії зоні під Києвом).

Я, відсьорбнувши запашної кави, ледь не вилив її. Питаюсь – хто такий. Чувак включає філіппа і знову за своє – в неділю Свобода буде щось там звітувати акція, ітд ітп.
я йому такий – воу воу парінь палєхчі, яка ще така Свобода, ти ж на початку сказав що ЄРЦ а тепер Свобода і всі тії вєщі, хто такий, і звідки ти маєш мої цифєркі телефона. Пацан продовжує рубати філіппа, каже що його попросили обдзвонити активних громадян.

//Тут дозволю собі ліричний відступ: колись дуже давно, коли була створена громадська рада ЄРЦ, я пішов на перше засідання, подивився на пенсіонерний шабаш – і попросив більше мене не турбувати.

Вопшем, кажу – скажи-но мені, шановний працівник КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ЄДИНИЙ РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР” а яке відношення має Комунальне підприємство (!) до Політичної партії “Свобода”? Невідомий каже шо він не вкурсі, його Свобода попросила обдзвонити. Поняв, що мій дорогоціний час я згаю і відповіді на питання я так і не отримаю. попросив предствитись. Не захотів. Кажу – а шо це за х.ня така, Ви знаєте до кого дзвонити а я – ні.
Чути чомусь стало погано, але все-ж таки представились:
Катічняк (Капічняк?) Іван Ярославович, інспектор з технагляду КП ЄРЦ.
Назріває питаннячка:
1. КП ЄРЦ роздає персональні дані для реклами певної політичної сили – провладної опозиції в МР м. Івано-Франківська? Чому тоді немає реклами цієї політичної сили на рахунках?
2. Чому працівник ЄРЦ в робочий час робочого дня займається рекламою окремої політичної сили?
а, і наостанок – телефон того, хто дзвонив: 050-338-54-61
всім чмакє
Свобода прийде – порядок наведе!®”, – написав Олександр Заславський