Сьогодні, 20 квітня, в Івано-Франківську, в відбулася прес-конференція з нагоди проведення Х (ювілейного) фестивалю Христового міста «Вгору серця-2017». Прес-конференція віжулася в приміщенні івано-франківського виконавчого комітету міської ради.

Подію анонсували – заступник міського голови Івано-Франківська Микола Вітенко, Владика Йосафат Мощич, представник Департаменту молодіжної політики та спорту Анатолій Середюк, начальник відділу внутрішньої політики Ігор Кінаш, отець Зіновій Слоїк, отець Роман Терлецький та мотор всього дійства відомий франківський музикант, художник, дизайнер Ярема Стецик.

Як зазначив Владика Йосафат Мощич, мета фестивалю показати, що славити Бога можна не лише в церкві.

“Ми будемо славити Бога протягом тижня на різних локаціях міста. Головне, щоб Бог був в наших серцях”, – підкреслив Владика й запросив усіх 30 квітня до церкви Царя Христа (на Майзлях), щоб взяти участь в молитовній ході, яка пройде від церкви до Вічевого майдану в центрі міста.

Ярема Стецик відзначив, що за десять років в рамках фестивалю “Вгору серця” відбулося чимало унікальних подій, яких до цього не робив ніхто в Україні.

“За ці 10 років  ми видали диск експериментальних пісень. Я можу сміливо це стверджувати, бо часто не всі рок-, чи поп- колективи доростають до такого рівня експерименту, як відбулося на цьому диску”, – зазначив Ярема Стецик.

Нагадаємо, що фестиваль “Вгору серця-2017” розпочнеться в Івано-Франківську 22 квітня й триватиме до 30-го числа. В рамках фестивалю пройде презентація документального фільму про Йосипа Сліпого

“Справа Рифи” (22 квітня, 13.00 кінотеатр “Люм’єр”), презентація фортепіанного альбому Романа Коляди “Expectancy” (обласна філармонія – 27 квітня о 12.00), молитовний авто-мото пробіг містом (початок 29 квітня об 11.00 від Храму Богоявлення Господнього вул. Вовчинецька, 200-а), нагородження переможців конкурсу “Для Бога я створю найкраще” (Вічевий майдан, 16.00, 30 квітня) та інші події.
30 квітня, о 17.30 на Вічевому майдані ваідбудеться гала-концерт християнських колективів з Івано-Франківська, Львова та Києва.