Як і щорічно в Україні 1 вересня святкують День знань, а також і офіційний початок нового навчального року в освітніх закладах.

Цьогорічні урочистості з нагоди початку навчального року 2013-14 почалися з традиційної лінійки в школах, привітання освітян та нових школяриків і їх батьків.

Одинадцятикласники шкіл вручили «першачкам» вітальні листівки та інші подарунки, а також привітали їх в «лавах» школярів, повідомляє кореспондент “Бліц-Інфо“.

Своїми думками-здогадками про школу та навчання поділилися найменші та найпочесніші учні — першачки.

Софійка КРАВЧУК, першокласниця:
— Школа — це там, де вчителі вчать дітей. Першокласник — це дитина, яка йде в перший клас. Я буду вчитися, більше знати, більше розуміти. Я йду в перший клас, щоб навчитись того, чого ще не знаю. В наплічник поставлю книжку, ручку, зошит, іграшки не буду брати, бо в школі не буду гратися. Чекаю від школи, щоб мені там було комфортно. Дискомфорт може бути, якщо діти може будуть мене ображати. Думаю, що хлопчики будуть тільки за мною бігати і смикати мене за коси. Не хочу, щоби вони це робили.

Максимко ТОМАШІВСЬКИЙ, першокласник:
— Хочу йти до школи, бо хочу вчитися на 100 балів, як мій братик Миколка в першій гімназії. Тільки на 100, навіть не на 99. В школі вчаться, граються з дітками, там є уроки фізкультури, вчать писати. Мені подобається в школі.