В Івано-Франківську прощаються із загиблим на війні офіцером-медиком: фоторепортаж

Дмитро Бут загинув на Сході 11 червня. Йому було 38 років. На військову службу за контрактом призваний Івано-Франківський міський військовий комісаріат. Служив з березня, у героя залишився маленький син, пишуть Версії з посиланням на Правду іф.

“ПРОЩАННЯ З ВОЇНОМ ДМИТРО БУТ! ВІЧНАЯ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ!” – НАПИСАВ У МЕРЕЖІ ОЛЕГ МЕЛЬНИК.

Фото: Олег Мельник.

Дмитро Бут медиком за освітою, грав на гітарі у гуртах “Фляшка Нізвідки”, “Листопад”, “Бренді рокс”.

“ДІМА” – ПАМ’ЯТАЮ ЩЕ З ДИТИНСТВА НАШКРЯБАНИЙ НА СТІНІ НАПИС В ПІД’ЇЗДІ СТАЛІНКИ В САМОМУ СЕРЕДМІСТІ. ДІМА ЖИВ З БАБУСЕЮ В КВАРТИРІ НАД НАШОЮ. ДІМА БУВ СТАРИШИЙ НА 4 РОКИ. ДІМА ЛЮБИВ РОК І ГРАВ НА ГІТАРІ. ДІМА ВЧИВСЯ В МЕДУНІВЕРСИТЕТІ. ДІМА БУВ ОНУКОМ КОЛИШНЬОГО ДИРЕКТОРА ЛОКОМОТИВО-РЕМОНТНОГО ЗАВОДУ, ЯКОГО МІЙ ТАТО, ЯКИЙ ТАМ ПРАЦЮВАВ, З ПОВАГОЮ НАЗИВАВ ПРОСТО ПО ПРІЗВИЩУ “ЧОРНИЙ”. ЩЕ МАЛОЮ ПАМ’ЯТАЮ ІСТОРІЮ, ЯКУ ВІН РОЗПОВІДАВ ЯК ЧОРНИЙ ДАВ ТАТОВІ КВАРИТИРУ, КОЛИ Я НАРОДИЛАСЯ І МИ З МАМОЮ ЖИЛИ ТО В ОДНИХ ДІДУСЯ З БАБУСЕЮ, ТО В ІНШИХ І МИ ПЕРЕЇХАЛИ СЮДИ – В БУДИНОК В САМОМУ ЦЕНТРІ, З ЯКИМ В МЕНЕ ПОВ’ЯЗАНО БАГАТО СПОГАДІВ. В БУДИНКАХ НАВКОЛО ЖИЛО БАГАТО ПРАЦІВНИКІВ ЛРЗ І ВСІ ДІТИ РАЗОМ ДРУЖНЬО ГРАЛИСЬ В ЗЕЛЕНОМУ ДВОРІ – ЛАЗИЛИ ПО ГОРІХАХ І АЛИЧІ, САДИЛИ КВІТИ, ГРАЛИ В ХОВАНКИ І ЛОВИ, ПАЛИЛИ ВОГНИЩЕ І ПЕКЛИ КАРТОПЛЮ, В НАШОМУ ДВОРІ НАВІТЬ ПЕЧЕРИЦІ РОСЛИ! – ЗГАДУЄ ПРО ДМИТРА ‎MARIYA KOZAKEVYCH‎.

“МИ ЩИРО ТІШИМОСЬ КОЛИ БОГ ДАЄ НАМ ВІРНИХ ТА ХОРОШИХ ДРУЗІВ, АЛЕ БЕЗМЕЖНО СУМУЄМО, ЯКЩО ВІН ЇХ ЗАБИРАЄ… МИ ДУЖЕ РІДКО БАЧИМОСЬ, АЛЕ ВИ ЗАВЖДИ ЗІ МНОЮ. СПОЧИВАЙ З МИРОМ”, – НАПИСАВ ANDRII HUSAK.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!