Результат гри 7:1, тому володарями кубка міста стала команда «УКД-БЛАГО». Свою перемогу в фіналі команда присвятила засновнику та першому ректору Університету Короля Данила о. Івану Луцькому.

«Якісний футбол – це заслуга талановитих та досвідчених гравців. «УКД-БЛАГО» існує вже 10 років, а сьогоднішній склад команди дійсно можна назвати одним із найсильніших у нашій історії. Це досвідчені гравці, студенти УКД, які вмотивовані лише на найкращі результати і тому їм вдалося отримати перемогу в такій відповідальній грі. До того ж, з ними працював новий тренер, гравець команди Ігор Яків’як , який чудово розуміє сильні сторони кожного з гравців», – розповідає віцепрезидент Університету Короля Данила Мирослав Луцький.

Свій шлях до кубка Івано-Франківська команда розпочала 10 років тому. Ініціатором створення клубу, а відтак його засновником і головним фанатом є Мирослав Іванович Луцький, віцепрезидент Університету Короля Данила.

«Роком народження клубу можна вважати 2010, тоді ми поїхали до Києва на зустріч із заступником міністра освіти, керівником фан-клубу «Динамо». Мене так надихнуло це знайомство, що повернувшись додому, я одразу зайнявся створенням нашої команди. Я хотів створити команду серед студентів, щоб популяризувати спорт і здоровий спосіб життя, щоб виховувати в юнаках відповідальність, цілеспрямованість і творчість», – розповідає Мирослав Іванович.

«Гра в фіналі була насиченою та видовищною. Було помітно, що члени команди виросли, стали грати більш продумано та технічно. Хочу відзначити гру Андрія Кукурудза, Дмитра Яцика, Назарія Гринюка, Дмитра Гуменяка, чиї точні голи принесли нам перемогу!», – підсумував адміністратор команди Іван Гринів.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!