«TeenHackathon – хакатон з технологій інноваційного підприємництва, участь в якому дає можливість вдосконалити свої навички командної роботи, реалізації проектів та можливість зробити свій внесок у розвиток інноваційного підприємництва! Університет Короля Данила з радістю долучається до формування спільноти креативних підлітків, які хочуть створювати технологічні продукти, що будуть покращувати міське середовище», – розповідає PM факультету інформаційних технологій Університету Короля Данила Василь Боднарук.

Талановиті підлітки та фахівці із різних сфер зібралися для пошуку нових ідей у сфері інноваційного підприємництва та перетворення їх у майбутні стартапи.

Перший Підлітковий Хакатон у Івано-Франківську запам’ятався 9 драйвовими годинами для 25 учасників, що об’єдналися в 5 команд. Підлітки, за менторської підтримки спеціалістів Івано-Франківських ІТ-компаній, розробляли 5 крутих презентацій проектів:

  1. Sweet Home – система розумного будинку, що об’єднує розумні елементи від різних виробників в одну екосистему і керується через один мобільний додаток
  2. Roboclub App – мобільний додаток, що допоможе зорієнтуватися у розкладі операторів позашкільної технічної освіти, отримувати сповіщення та нагадування про заняття, тримати під рукою довідкові матеріали про освітні технічні інструменти.
  3. Easy Price – мобільний додаток, що зчитує інформацію із цінниками з іноземною валютою і конвертує в гривні, використовуючи актуальні дані з офіційного сайту НБУ
  4. Eco city – система моніторингу стану забрудненості повітря в місті, зібрана на базі відкритої платформи Arduino. Дані збираються на спеціалізованому сайті і доступні для всіх бажаючих через мобільний додаток.
  5. Clean IF – система роздільного збору сміття, яка пропонує людям здавати відсортоване сміття і отримувати спеціальні чеки у вигляді QR-кодів, що надають право на знижку в мережах роздрібної торгівлі міста.

Кожен проект був унікальним, однак переможцем став проект Easy Price.

Переможці отримали кілька приємних та солодких сюрпризів від наших партнерів, але головною винагородою став сертифікат на 100% знижку на навчання в Університеті Короля Данила.