Результат пошуку зображень за запитом "тренінг"

Запрошуємо професійних журналістів, редакторів та авторів, які працюють у регіонах України, до участі у безкоштовному масштабному освітньому медіа-тренінгу у м. Івано-Франківськ, готель «Reikartz Парк Готель Івано-Франківськ» (вулиця Мазепи ,146), 07 червня 2017 року.

07 червня 2017 року «Український освітній центр реформ» у співпраці з найкращими медійними та агро експертами, проведе практичний захід для обміну досвідом і найкращими практиками роботи медіа для підтримки суспільного діалогу і обговорення перебігу реформ у державі.

Тематика тренінгу: «Розповідаємо про складні державні процеси та реформи мовою наших читачів». Ефективні медійні інструменти, нові формати, гострі питання на прикладі гострої теми земельної реформи в Україні

Хто запрошений взяти участь:

Представники ЗМІ.  Зареєструватися необхідно за допомогою гугл-форми для реєстрації за посиланням:
https://goo.gl/forms/g3PBCkLyMb72bncA2 до 29 травня, 16:00. Підтвердження успішної реєстрації акредитованим учасникам буде надано електронним листом або телефоном.

Відшкодування витрат:

Зареєстрованим учасникам тренінгу відшкодовується вартість проїзду до Івано-Франківська та назад (автобус\потяг). Відшкодування проводитиметься на основі пред’явлення проїзного документу у день тренінгу.

У разі виникнення додаткових питань, питань щодо реєстрації та програми заходу, звертайтеся до  Олени Гірди  office@be-centric.com

Тренери:

Орлов Микола, понад 15 років досвіду у сферах земельного та сільськогосподарського права. З 2003 року п.Микола супроводжував більш ніж 60 значних транзакцій для іноземних та вітчизняних агрокомпаній, в тому числі з випуску єврооблігацій для групи компаній «Мрія» на суму 250 млн. та 400 млн. доларів США, очолював низку проектів, пов’язаних з аудитом земельного банку агрокомпаній.

Мудрак Лариса, більше 25 років роботи в сферах журналістики, PR та маркетингу. Працювала в таких компаніях як радіо «Свобода», телеканали ТЕТ та ICTV. Має досвід роботи в урядових організаціях, зокрема керівником Головної служби інформаційної політики Секретаріату Президента України та представником від України в Керівному Комітеті Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства.

Подія в соцмережі Фейсбук:

https://www.facebook.com/events/521838418207042/