Цього року організатори запланували віджатися 26 663 рази, саме стільки днів пройшло з часу завершення Другої світової війни, пишуть Версії з посиланням на WestNews.

“Даний захід проводимо для того, щоб активізувати молодь, щоб показати всім, що в Івано-Франківську сильна молодь, є хлопці, які в будь-який момент готові дати відсіч ворогу на Сході України, де триває українсько-російська війна.

Тому, в такий час, всім треба бути сильними і готовими боронити свою державу.

Такі заходи ми почали проводити з 2012 року, тоді ми встановили рекорд сумарно віджавшись більше 100 000 разів. Сьогодні будемо старатися досягти поставленої мети і віджатися 26 663 рази.

В заході беруть участь всі охочі, зокрема учасники бойових дій, а також молодь, спортсмени і просто перехожі. Долучаються до віджимань не тільки хлопці, але й дівчата.

Для переможця марафону віджималь передбачено подарунок – відпочинок в ТК “Буковель”. А також, переможці серед дівчат та серед хлопців отримають іменні кубки. Переможцями марафону стануть ті, хто за один підхід зробить більше віджимань”, – розповів один із організаторів, депутат міської ради Віталій Мерінов.

 

Марафон віджимань в Івано-Франківську

Марафон віджимань в Івано-ФранківськуДетальніше: https://westnews.com.ua/v-ivano-frankivsku-proyshov-marafon-vidzhiman-foto-video/#WestNews #новини #віджимання #ІваноФранківськ #спорт

Опубліковано WestNews 9 травня 2018 р.

До слова, один із учасників заявив, що має намір зробити 1000 віджимань, а його рекорд становить – 1200 віджимань.