Прокуратурою Івано- Франківської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт щодо двох мешканців Івано-Франківська за контрабанду наркотичних речовин.

В ході досудового розслідування встановлено, що весною поточного року 30- річний прикарпатець, перебуваючи за кордоном, домовився з мешканцем Республіки Франція про незаконне переміщення через державний кордон України таблеток з вмістом наркотичних речовин.

У злочинну діяльність втягнув свого 27-річного знайомого, який здійснював перерахунок коштів за кордон та повинен був отримати придбаний товар. Однак, під час проведення митного огляду замасковану передачу з наркотиками було виявлено. Там містилось більше тисячі таблеток, вартістю близько 200 тис. грн. Одержувача затримали під час отримання пакету в Івано-Франківську. Наразі кримінальне провадження призначено до судового розгляду.

За контрабанду наркотичних засобів, вчинену групою осіб зловмисникам загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 10 до 12 років з конфіскацією майна.